Welkom bij het appartement aan de Willem Beukelszoonstraat 3-B in het prachtige Vlaardingen! Dit is een unieke kans om te wonen in een stijlvol en modern appartement op een toplocatie.
Dit appartement is ideaal voor wie op zoek is naar een rustige en toch centrale locatie. Gelegen op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Vlaardingen en het openbaar vervoer, heeft dit appartement alles wat je nodig hebt binnen handbereik.
Het appartement zelf is ruim, licht en is volledig gerenoveerd. De moderne keuken is voorzien van alle benodigde apparatuur en biedt veel werkruimte voor de kookliefhebbers onder ons. De grote ramen zorgen voor veel natuurlijk licht en bieden een speels en levendig uitzicht op de omgeving.
De slaapkamers zijn ruim en bieden veel opbergruimte. Het appartement beschikt ook over een open luxe badkamer met een vrijstaand bad, een inloopdouche en een modern wastafelmeubel.
Het is de perfecte plek om te ontspannen na een lange dag werken of om vrienden en familie te ontvangen voor een gezellige borrel.
Kortom, het appartement aan de Willem Beukelszoonstraat 3-B is een unieke kans om te wonen in een modern, stijlvol en goed gelegen appartement. Neem vandaag nog contact op om een bezichtiging in te plannen en mis deze kans niet!
Indeling
Begane grond
Centrale entree met trappenhuis naar de verdiepingen.
Tweede verdieping
Entree, gang met toiletruimte en garderoberuimte, doorloop naar de ruime open keuken voorzien van een modern keukenblok met kookeiland en vaste kastruimte. Ruime woon-eetkamer voorzien van openslaande deuren naar het kleine balkon.
Het achtergelegen deel van het appartement is via beide zijden van de keukenruimte bereikbaar alwaar je beland in een open ruimte die wellicht als een extra werkruimte of atelierruimte gebruikt kan worden. Vanuit deze ruimte is ook de hoofdslaapkamer bereikbaar welke weer in verbinding staat met een ruime moderne badkamer voorzien van een inloop douche, ligbad en dubbele wastafel. De slaapkamer is ook nog voorzien van vaste kasten.
De 2e slaapkamer is gelegen aan de zijkant van het appartement en is ook voorzien van vaste kasten. Verder is er aan de zijkant in het verlengde van het trappenhuis nog een beperkte slaap-of werkruimte.
Bijzonderheden
– Energielabel B
– Bouwjaar 1905, maar volledig gerenoveerd in 2001
– Woonoppervlakte 144 m²
– Bijdrage VVE is € 200,- per maand
– Volledig geïsoleerd.
– In de woonkamer staat een design houtkachel van Dick van Hoff
Wij zijn de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar mee te nemen voor uw belangenbehartiging bij de aankoop van uw toekomstig huis!
Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend.