Op de Müllerpier vindt u dit ruime 4-kamer appartement op de derde verdieping van een kleinschalig appartementencomplex dat in 2006 is gebouwd.
Het appartement heeft een oppervlakte van 101 m2 én een zeer ruim balkon van circa 8 m2. De grote raampartijen brengen een enorme lichtinval in het appartement wat een zeer ruimtelijk effect geeft aan het appartement. Vanuit de woonkamer, slaapkamers en het balkon heeft men een schitterend uitzicht op de binnenhaven en de Maas.
In de onderbouw ligt een eigen aparte berging en een parkeerplaats welke apart te koop wordt aangeboden.
Het Lloydkwartier, bestaande uit de Müllerpier en de Lloydpier, is een voormalig haventerrein dat in de loop van de jaren is omgetoverd tot het populaire woongebied dat het nu is.
De Müllerpier kenmerkt zich door de grote diversiteit aan woningen, door de vele gerealiseerde nieuwbouwprojecten, en bijbehorende bewoners, waardoor u zich hier altijd thuis zal voelen. En dankzij de groene en gezellige straatjes in combinatie met mooie zichtlijnen over het water en het Park voelt de Müllerpier als een oase van rust, maar dan midden in de stad!
Het gebied biedt u verder alle dagelijkse voorzieningen zoals de Albert Heijn, een school, diverse gezondheidsvoorzieningen en sportscholen. Maar ook voor een avondje uit zit u goed met diverse culinaire restaurants zoals trattoria Sophia en restaurant GOUD, of het theater in de Schiecentrale. Voor de deur van het appartement bevinden zich ook de tram en opstapplekken voor de waterbus en watertaxi. Een perfecte plek om te wonen!
Indeling
Begane grond
Centrale entree met lift en trappenhuis. Vanuit de centrale hal zijn de verdiepingen, de bergingen en de parkeerplaats bereikbaar.
Het appartement; is gelegen op de bovenste / 3de verdieping, heeft eigen grond en zowel ’s ochtends, ‘s middags als ‘s avonds zon.
Entree
Ruime hal/gang met garderobekast, modern toilet.
Vanuit de hal is de ruime woon/-eetkamer bereikbaar welke is voorzien van een elektrische sfeerhaard en deur naar het zonnige balkon. De woonkamer heeft een schitterend uitzicht op de binnenhaven en de Maas. Aan de woonkamer grenst de open keukenruimte welke is voorzien van een modern blok in L-opstelling met inbouw apparatuur.
Verder zijn vanuit de hal de volgende ruimten bereikbaar:
Slaap/-werkkamer gelegen op een hoek, deze is voorzien van een vaste kast met wasmachine-aansluiting.
Twee ruime slaapkamers die zijn voorzien van een grote raampartij aan de balkonzijde met vrij uitzicht over de Maas.
Moderne badkamer voorzien van een wastafel, ligbad en een regendouche.
In de onderbouw ligt de eigen aparte berging en een parkeerplaats welke apart te koop is.
Bijzonderheden
– Bouwjaar 2006
– Woonoppervlakte 101 m2
– Inhoud 342 m3
– Volledig geïsoleerd
– Vloerverwarming door gehele appartement
– Stadsverwarming
– Bijdrage VVE: Appartement € 170,68 per maand; Berging € 5,10 per maand en de parkeerplaats € 33,42 per maand
– De parkeerplaats is apart te koop voor € 25.000,– k.k.
Wij zijn de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar mee te nemen voor uw belangenbehartiging bij de aankoop van uw toekomstig huis.
Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend.