Ontdek WEDER. Wonen in toen van nu. 57 koopwoningen van ca. 46 m² tot ca. 80 m². Klik voor meer info.
Sluit

Oudedijk 163 A
3061 AB Rotterdam

€ 300.000,- k.k.
Bouwjaar:
Woonoppervlak:
Perceeloppervlak:
Kamers:
Slaapkamers:
Energielabel:
1925
53 m2
108 m2
2
1
B
Plan een bezichtiging in

Ben je op zoek naar een instapklaar appartement met een heerlijk balkon in misschien wel de mooiste wijk van Rotterdam met alle voorzieningen binnen handbereik? Dan is dit jouw kans!

Dit charmante, gemoderniseerde appartement ligt aan de sfeervolle en geliefde Oudedijk. Dit heerlijk lichte appartement bevindt zich op de 1e verdieping van een karakteristiek pand en heeft een praktische indeling met een ruime living met open keuken en een meer dan royale slaapkamer met een fijn balkon.

Voorzieningen
Alle voorzieningen liggen binnen handbereik. Op de Oudedijk en nabij gelegen Lusthofstraat bevinden zich diverse eetgelegenheden, winkels en andere voorzieningen. De Albert Heijn bevindt zich direct achter het appartement.
Het centrum ligt op 10 minuten fietsafstand. Tevens zijn er vlotte aansluitingen op de A16 en A20 en het openbaar vervoer (tram en metro).

Indeling
Begane grond
Via de gezamenlijke entree bereik je met de trap de voordeur van het appartement.

Eerste verdieping
Aan de voorzijde bevindt zich de ruime woonkamer met open keuken, uitgerust met een moderne rechte opstelling met inbouwapparatuur. De hal geeft toegang tot de wasruimte, badkamer en separaat toilet. Via de hal bereik je de royale slaapkamer met balkon.

Bijzonderheden:
– Om de hoek van het Kralingse Bos en de Plas
– Alle voorzieningen in directe omgeving
– Volledig voorzien van kunststof kozijnen
– Recent gerenoveerd
– Moderne keuken met inbouwapparatuur
– Moderne badkamer

Details:
– Bouwjaar 1925
– Eigen grond
– Woonoppervlakte circa 49 m²
– Inhoud circa 176 m³
– Verwarming en warm water middels HR CV-combiketel
– Kunststof kozijnen, grotendeels dubbelglas
– Energielabel B
– Actieve VVE met maandelijkse bijdrage van circa € 67,93
– Projectnotaris Ligthelm en Dekker

De woning is verhuurd geweest vandaar dat wij de navolgende clausules opnemen in de koopakte:
ouderdomsclausule, eigenarenclausule en er is een projectnotaris.

Wij zijn de makelaar van de verkoper. Wij adviseren je om jouw eigen makelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van jouw toekomstige huis.

Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend.

Deel via email

Geïnteresseerd?

Plan een bezichtiging in

Vergelijkbare huizen in de buurt

Curated. Maak per wijk kennis met een overzicht van fijne adressen voor optimale vrijetijdsbesteding voor levensgenieters.

Curated per wijk

Wij staan voor een snel verkoop, aankoop- en verhuurresultaat

Lees meer over ons

Neem contact op

010 422 3000

Wij staan voor een snel verkoop-, aankoop-, en verhuurresultaat

Lees meer over ons

Neem contact op

010 422 3000

010 422 3000 Terug naar boven